להצעת מחיר מיידית03-6127040

flag written

שירותי הפצת דיסקים

אם אתם מחפשים שירות איכותי, מקצועי ואמין של הפצת דיסקים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו כאן ב-CDI מתמחים בשירותים מתקדמים ומגוון פתרונות טכנולוגיים לפרסום ושיווק בתעשייה. צרו איתנו קשר כבר עכשיו ובררו על המבצעים המיוחדים שלנו להזמנות מיוחדות.

אמצעי פרסום נוח וזמין

הפצת דיסקים הינה אמצעי נוח ביותר לשיווק, מיתוג ופרסום של רעיונות ייחודיים. באמצעות הפצת דיסקים ניתן לשלוח הצעות מחיר, חומרים שיווקים, תכניות עתידיות, מידע חשוב בנפחים גדולים. בנוסף לאפשרות של הפצת דיסקים שימושים לתעשיית המוזיקה בעיקר בתחום של הפצת דיסקי מאסטר בקרב משקיעים פוטנציאליים וחברות להפקת מוזיקה. אנו עוסקים גם בתחום של ייצור סינגלים הנקרא גם דיסק שדרים, ומסוגלים לספק את התוצר הנכון בזמן הנכון וגם להפיץ אותו למקומות הנכונים כדי לקדם את הדרך שלכם אל ההצלחה. מדובר באפשרות יעילה, זולה ומהירה בתפוצה רחבה לכל חלקי הארץ, אותה ניתן ליישם בחלקי תעשיה שונים ומגוונים.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את המידע אותו תרצו לכלול בדיסק שלכם, את הלוגו שתרצו להדפיס עליו ולקבוע את התצורה בה ישלח, והעבודה כבר בדרך לביצוע. אנו מתמחים בייצור ושכפול של דיסקים בנפחים גדולים ובינוניים, ומסוגלים לספק שירות מקצועי ואיכותי בתחום.

שירות מהיר לתושבי המרכז

מרכז העיר פועם ללא הרף ולא נח לשניה. אם יש לכם הזמנה דחופה שצריכה להגיע בהקדם האפשרי, אתם לא יכולים להסתמך על חברה בינונית ומתחילה שתבצע עבורכם את השירות. אנו עומדים בהזמנות בנפחים גבוהים ובזמנים קצרים בזכות טכנולוגיה חדשנית ומורכבת וניסיון עתיר שנים. את הייצור, ההדפסה, האריזה והמשלוח נוכל לבצע עבורכם בהקדם האפשרי, במיוחד במקרים בהם מדובר בהזמנה דחופה שצריכה להגיע ללא דיחוי ליעדה. לפעמים הזמן הקצר שיש לכם לבצע הזמנה מסוימת שווה לכם כסף רב, ולכן עדיף לא לקחת סיכונים ולבצע התקשרות אך ורק עם המקצוענים.

לכל שאלה או בקשה אנשי המקצוע שלנו כאן ב-CDI מצפים לקריאה שלכם. אנו זמינים עבורכם בשעות הפעילות בטלפון שמספרו 03-6127040. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בעמוד יצירת הקשר.